Showing Archived Posts

I ftohuri i zakonshëm, pasoja jo të zakonshme

E Enjte, 19 Maj 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një ditë Erin Martin, nënë dhe pronare e një biznesi, u prek nga i ftohuri i zakonshëm. Ajo humbi zërin. Kaluan javë, e muaj, dhe ajo po njësoj: i ftohuri i iku, po ashtu edhe zëri. “Unë vetëm përshpëritja, zë nuk kisha”, thotë ajo.

Posted in Uncategorized

I ftohuri i zakonshëm, pasoja jo të zakonshme

E Enjte, 19 Maj 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një ditë Erin Martin, nënë dhe pronare e një biznesi, u prek nga i ftohuri i zakonshëm. Ajo humbi zërin. Kaluan javë, e muaj, dhe ajo po njësoj: i ftohuri i iku, po ashtu edhe zëri. “Unë vetëm përshpëritja, zë nuk kisha”, thotë ajo.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

May 2011
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031