Showing Archived Posts

Adoleshentët që flenë pak, të prirur drejt ushqimeve me karbohidrate

E Enjte, 16 Qershor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Adoleshentët kanë nevojë për të paktën 9 orë gjumë në natë, por që shpesh nuk i plotësojnë ato. Një studim i ri nga Shoqatat profesionale të gjumit tregon se gjumi i pakët ka pasoja serioze.

Posted in Uncategorized

Adoleshentët që flenë pak, të prirur drejt ushqimeve me karbohidrate

E Enjte, 16 Qershor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Adoleshentët kanë nevojë për të paktën 9 orë gjumë në natë, por që shpesh nuk i plotësojnë ato. Një studim i ri nga Shoqatat profesionale të gjumit tregon se gjumi i pakët ka pasoja serioze.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

June 2011
M T W T F S S
« May   Jul »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930