Showing Archived Posts

Trysnia shoqërore ndryshon kujtesën

E Hënë, 04 Korrik 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim botuar në revistën Science, tregon se kujtesa njerëzore është tepër e prirur për të ndryshuar nga ndikimet shoqërore.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

July 2011
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031