Showing Archived Posts

SHBA, përdorimi selektiv i stenteve, pakëson shpenzimet për kujdesin shëndetësor

E Mërkurë, 17 Gusht 2011
4 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ndërsa shpenzimet mjekësore rriten me shpejtësi, shkencëtarët kanë gjetur një mënyrë për të kontrolluar shpenzimet e operacioneve në zemër.

Posted in Uncategorized

Jetë më të gjatë nëpërmjet ushtrimeve fizike

E Mërkurë, 17 Gusht 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Përfitimet nga ushtrimet fizike janë të pamohueshme.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

August 2011
M T W T F S S
« Jul   Sep »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031