Showing Archived Posts

Aksident i përllogaritur

E Hënë, 26 Shtator 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi “Flit me droje, Njeri s’të dëgjon Shprehu guximshëm E me pak humor Dhe dyert hapen.”

Posted in Uncategorized

Aksident i përllogaritur

E Hënë, 26 Shtator 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi “Flit me droje, Njeri s’të dëgjon Shprehu guximshëm E me pak humor Dhe dyert hapen.”

Posted in Uncategorized

Sartri për Gjon Milin (portret)

E Hënë, 26 Shtator 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Jean-Paul Sartri për një Ekspozitë me fotografitë e Milit në Paris, 1946. marrë nga “Photographs & Recollections” by Gjon Mili, 1980;

Posted in Uncategorized

Sartri për Gjon Milin (portret)

E Hënë, 26 Shtator 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Jean-Paul Sartri për një Ekspozitë me fotografitë e Milit në Paris, 1946. marrë nga “Photographs & Recollections” by Gjon Mili, 1980;

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

September 2011
M T W T F S S
« Aug   Oct »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930