Showing Archived Posts

“Ndalohet punësimi i duhanpirësve?!”

E Martë, 04 Tetor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i AmerikësDisa e quajnë masë në kërkim për mirëqenie, të tjerët thonë se është tejet ekstreme.

Posted in Uncategorized

Grimi i fytyrës i bën gratë të duken më inteligjente

E Martë, 04 Tetor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shumë studime janë kryer mbi strukturën e lindur të fytyrës, dhe njerëzit nga të gjitha kulturat dhe kontinentet janë kryesisht të një mendimi se çfarë quhet “fytyrë e  bukur.”

Posted in Uncategorized

Grimi i fytyrës i bën gratë të duken më inteligjente

E Martë, 04 Tetor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shumë studime janë kryer mbi strukturën e lindur të fytyrës, dhe njerëzit nga të gjitha kulturat dhe kontinentet janë kryesisht të një mendimi se çfarë quhet “fytyrë e  bukur.”

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

October 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31