Showing Archived Posts

Veprimtaria fizike, mekanizëm kundër qelizave të kancerit

E Mërkurë, 05 Tetor 2011
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Dëshmi bindëse se ushtrimet fizike ndihmojnë pacientët e kancerit.

Posted in Uncategorized

Veprimtaria fizike, mekanizëm kundër qelizave të kancerit

E Mërkurë, 05 Tetor 2011
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Dëshmi bindëse se ushtrimet fizike ndihmojnë pacientët e kancerit.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

October 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31