Showing Archived Posts

Kafeja mund të mbrojë kundër kancerit Endometrial

E Mërkurë, 23 Nëntor 2011
1 comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një filxhan kafe në ditë mund të ndihmojë për të mbajtur larg kancerin.

Posted in Uncategorized

ShBA, shtohet numri i mbi 90 vjeçarëve

E Mërkurë, 23 Nëntor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Sipas shifrave qeveritare, grupmosha mbi 90 vjeç është segmenti me rritje më të shpejtë mes popullatës së moshuar.

Posted in Uncategorized

ShBA, shtohet numri i mbi 90 vjeçarëve

E Mërkurë, 23 Nëntor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Sipas shifrave qeveritare, grupmosha mbi 90 vjeç është segmenti me rritje më të shpejtë mes popullatës së moshuar.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

November 2011
M T W T F S S
« Oct   Dec »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930