Showing Archived Posts

Pak dëshmi se sheqeri nxit hiperaktivitetin

E Enjte, 12 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës ADHD – janë inicialet e një çrregullimi që njihet mirë nga prindërit.

Posted in Uncategorized

Pak dëshmi se sheqeri nxit hiperaktivitetin

E Enjte, 12 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës ADHD – janë inicialet e një çrregullimi që njihet mirë nga prindërit.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

January 2012
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031