Showing Archived Posts

Ka edhe mjekë që gënjejnë

E Enjte, 09 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Njerëzit janë mësuar të kenë besim të patundur tek mjeku. Por një studim i ri shkatërron një pjesë të këtij besimi.

Posted in Uncategorized

10 Burimet e natriumit

E Enjte, 09 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shumica e natriumit që amerikanët konsumojnë vjen nga kripa. Por cilat ushqime përmbajnë më shumë kripë?

Posted in Uncategorized

10 Burimet e natriumit

E Enjte, 09 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shumica e natriumit që amerikanët konsumojnë vjen nga kripa. Por cilat ushqime përmbajnë më shumë kripë?

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

February 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829