Showing Archived Posts

Mirësia është ngjitëse, përhape

E Martë, 21 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Në ç’mënyrë akti vetmohues i një personi, krijon zinxhir mirësise që shpëton jetën e 30 personave të tjerë? 4 mijë e 500 amerikanë vdesin çdo vit duke pritur për një transplantim veshke.

Posted in Uncategorized

Mirësia është ngjitëse, përhape

E Martë, 21 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Në ç’mënyrë akti vetmohues i një personi, krijon zinxhir mirësise që shpëton jetën e 30 personave të tjerë? 4 mijë e 500 amerikanë vdesin çdo vit duke pritur për një transplantim veshke.

Posted in Uncategorized

Më shumë se 1 në 10 fëmijë amerikanë jetojnë me një prind alkoholik

E Martë, 21 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Eshtë e çuditshme se sa shumë amerikanë rriten si fëmijë alkoholikësh dhe se si kjo përvojë mund t’i dëmtojë ata.

Posted in Uncategorized

Më shumë se 1 në 10 fëmijë amerikanë jetojnë me një prind alkoholik

E Martë, 21 Shkurt 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Eshtë e çuditshme se sa shumë amerikanë rriten si fëmijë alkoholikësh dhe se si kjo përvojë mund t’i dëmtojë ata.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

February 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829