Showing Archived Posts

Aspirina dhe lufta kundër kancerit

E Mërkurë, 21 Mars 2012
3 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Aspirina është ilaçi më i përgjithshëm. Marrja e saj është kthyer në një rit të përditshëm.

Posted in Uncategorized

Disa barna mund të jenë më pak të dobishme se sa mendojnë mjekët

E Mërkurë, 21 Mars 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Sa i informuar është mjeku juaj? Sepse del se rezultatet e disa studimeve të rëndësishme mjekësore nuk arrijnë deri tek mjekët.

Posted in Uncategorized

Disa barna mund të jenë më pak të dobishme se sa mendojnë mjekët

E Mërkurë, 21 Mars 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Sa i informuar është mjeku juaj? Sepse del se rezultatet e disa studimeve të rëndësishme mjekësore nuk arrijnë deri tek mjekët.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

March 2012
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031