Showing Archived Posts

Transplantimi i fytyrës

E Mërkurë, 28 Mars 2012
1 comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Kirurgët amerikanë kanë kryer transplantimin më të plotë të një fytyre deri më sot.

Posted in Uncategorized

Transplantimi i fytyrës

E Mërkurë, 28 Mars 2012
1 comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Kirurgët amerikanë kanë kryer transplantimin më të plotë të një fytyre deri më sot.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

March 2012
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031