Showing Archived Posts

Ilaç premtues kundër dridhjeve epileptike

E Enjte, 19 Prill 2012
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një lajm inkurajues për ata pacientë me epilepsi, konvulzionet e të cilëve janë rezistentë ndaj trajtimeve aktuale.

Posted in Uncategorized

Ilaç premtues kundër dridhjeve epileptike

E Enjte, 19 Prill 2012
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një lajm inkurajues për ata pacientë me epilepsi, konvulzionet e të cilëve janë rezistentë ndaj trajtimeve aktuale.

Posted in Uncategorized

Aktori Ryan O’Neal në luftë me kancerin

E Enjte, 19 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Aktori Ryan O’Neal thotë se ka kancer në prostat. Kanceri ndodhet në fazën e dytë dhe jo në fazën e katërt, siç ishte njoftuar nga revista People.

Posted in Uncategorized

Aktori Ryan O’Neal në luftë me kancerin

E Enjte, 19 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Aktori Ryan O’Neal thotë se ka kancer në prostat. Kanceri ndodhet në fazën e dytë dhe jo në fazën e katërt, siç ishte njoftuar nga revista People.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

April 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30