Showing Archived Posts

Ushqimi dhe goditja në tru

E Premte, 20 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shtohen dëshmitë se një dietë me pak yndyrë mund të ndihmojë parandalimin e goditjeve në tru.

Posted in Uncategorized

Ushqimi dhe goditja në tru

E Premte, 20 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shtohen dëshmitë se një dietë me pak yndyrë mund të ndihmojë parandalimin e goditjeve në tru.

Posted in Uncategorized

Seleksionimi gjinor – përzgjedhje e drejtë apo e gabuar?

E Premte, 20 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Doni djalë apo vajzë? Ju mund të përzgjidhni gjininë e fëmijës që në embrion.

Posted in Uncategorized

Seleksionimi gjinor – përzgjedhje e drejtë apo e gabuar?

E Premte, 20 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Doni djalë apo vajzë? Ju mund të përzgjidhni gjininë e fëmijës që në embrion.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

April 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30