Showing Archived Posts

Kujdes shëndetësor – por me çfarë çmimi?

E Martë, 24 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një disbalancë e madhe vihet re midis çmimit dhe shërbimit mjekësor në Shtetet e Bashkuara.

Posted in Uncategorized

Kujdes shëndetësor – por me çfarë çmimi?

E Martë, 24 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një disbalancë e madhe vihet re midis çmimit dhe shërbimit mjekësor në Shtetet e Bashkuara.

Posted in Uncategorized

Skleroza e shumëfishtë edhe mund të ndalet

E Martë, 24 Prill 2012
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Përdorimi i herëshëm i ilaçit kundër sklerozës së shumëfishtë (MS) mund të ngadalësojë keqësimin e sëmundjes.

Posted in Uncategorized

Skleroza e shumëfishtë edhe mund të ndalet

E Martë, 24 Prill 2012
3 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Përdorimi i herëshëm i ilaçit kundër sklerozës së shumëfishtë (MS) mund të ngadalësojë keqësimin e sëmundjes.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

April 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30