Showing Archived Posts

Udhëzime të reja për dozat e kimioterapisë

E Martë, 03 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri rekomandon ndryshimin e dozës së kimioterapisë për disa pacientë.

Posted in Uncategorized

Udhëzime të reja për dozat e kimioterapisë

E Martë, 03 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri rekomandon ndryshimin e dozës së kimioterapisë për disa pacientë.

Posted in Uncategorized

Çrregullimi gjenetik mund të shpjegojë rritjen e pakontrolluar të trurit autistik

E Hënë, 02 Prill 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ndërsa fëmija në fetus rritet, truri zgjerohet jo thjesht si një sfungjer në ujë.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

April 2012
M T W T F S S
« Mar   May »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30