Showing Archived Posts

Kanceri i gjirit dhe mosha biologjike

E Hënë, 07 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri sugjeron se kanceri i gjirit tek gratë e reja mund të jetë një sëmundje që ka nevojë për strategji të veçanta trajtimi.

Posted in Uncategorized

Kanceri i gjirit dhe mosha biologjike

E Hënë, 07 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri sugjeron se kanceri i gjirit tek gratë e reja mund të jetë një sëmundje që ka nevojë për strategji të veçanta trajtimi.

Posted in Uncategorized

Lloji i ushqimit dhe oreksi

E Hënë, 07 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shpesh njerëzit ndjehen të uritur edhe pse sapo kanë mbaruar së ngrëni – dhe pyesin ‘pse?’

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

May 2012
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031