Showing Archived Posts

Ecjet në gjumë, më të zakonshme se sa mendohej

E Martë, 15 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Në se dikush është som-na-bu-list – fjalë për ecje në gjumë – ai/ajo nuk ecën vetëm.

Posted in Uncategorized

Ecjet në gjumë, më të zakonshme se sa mendohej

E Martë, 15 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Në se dikush është som-na-bu-list – fjalë për ecje në gjumë – ai/ajo nuk ecën vetëm.

Posted in Uncategorized

Tendosje e lëkurës pa ndërhyrje kirugjike

E Martë, 15 Maj 2012
2 comments

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Rrudhat janë kryesisht gjurmë të moshës. Njerëzit do të dëshironin të mos i kishin. Operacioni plastik është një alternativë për heqjen e tyre, por shumë nuk duan – për arsye të ndryshme etike a financiare, por edhe sepse i druhen thikës.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

May 2012
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031