Showing Archived Posts

Kafeja dhe jetëgjatësia

E Enjte, 17 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Lajmi i mirë  për ata të cilëve u pëlqen kafeja – duket se ajo i ndihmon njerëzit të jetojnë më gjatë. 

Posted in Uncategorized

Kafeja dhe jetëgjatësia

E Enjte, 17 Maj 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Lajmi i mirë  për ata të cilëve u pëlqen kafeja – duket se ajo i ndihmon njerëzit të jetojnë më gjatë. 

Posted in Uncategorized

Autizmi – në kërkim të shenjës më të hershme

E Enjte, 17 Maj 2012
1 comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Nuk ka prind që të besojë se fëmija ka problem. Por kur vjen puna për autizëm, dallimi i sëmundjes që në fillim sjell ndryshim të madh.

Posted in Uncategorized

Autizmi – në kërkim të shenjës më të hershme

E Enjte, 17 Maj 2012
1 comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Nuk ka prind që të besojë se fëmija ka problem. Por kur vjen puna për autizëm, dallimi i sëmundjes që në fillim sjell ndryshim të madh.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

May 2012
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031