Showing Archived Posts

Fundjava, koha më e keqe për goditje në tru

E Mërkurë, 11 Korrik 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Duket befasuese, por shanset për t’u shëruar ose për të mbijetuar një goditje në tru, afektohen nga koha kur ndodh.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

July 2012
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031