Showing Archived Posts

Antibiotikët dhe mbipesha e foshnjeve

E Premte, 24 Gusht 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një vështrim mbi antibiotikët dhe foshnjet.

Posted in Uncategorized

Antibiotikët dhe mbipesha e foshnjeve

E Premte, 24 Gusht 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një vështrim mbi antibiotikët dhe foshnjet.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

August 2012
M T W T F S S
« Jul   Sep »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031