Showing Archived Posts

Mbipesha dhe depresioni, shkaktarë të gjendjes së përgjumur gjatë ditës

E Diel, 16 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikë Gjendja e përgjumur gjatë ditës po bëhet një dukuri gjithnjë e më e përhapur.

Posted in Uncategorized

Mbipesha dhe depresioni, shkaktarë të gjendjes së përgjumur gjatë ditës

E Diel, 16 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikë Gjendja e përgjumur gjatë ditës po bëhet një dukuri gjithnjë e më e përhapur.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

December 2012
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31