Showing Archived Posts

Këshilla për festa të shëndetëshme

E Premte, 21 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Atmosfera e festave të fundvitit (Krishtlindjet dhe Viti i Ri) është e pranishme. Miliona njerëz nisen në udhëtim me tren, aeroplan, automobilë, për të festuar bashkë me miqtë, të dashurit a të afërmit e tyre.

Posted in Uncategorized

Këshilla për festa të shëndetëshme

E Premte, 21 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Atmosfera e festave të fundvitit (Krishtlindjet dhe Viti i Ri) është e pranishme. Miliona njerëz nisen në udhëtim me tren, aeroplan, automobilë, për të festuar bashkë me miqtë, të dashurit a të afërmit e tyre.

Posted in Uncategorized

A mund të parashikohet jetëgjatësia?

E Premte, 21 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Njerëzit shpesh pyesin veten se sa gjatë do të jetojnë.

Posted in Uncategorized

A mund të parashikohet jetëgjatësia?

E Premte, 21 Dhjetor 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Njerëzit shpesh pyesin veten se sa gjatë do të jetojnë.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

December 2012
M T W T F S S
« Nov   Jan »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31