Showing Archived Posts

Tuberkulozi në SHBA, në nivelin më të ulët

E Martë, 26 Mars 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ekspertët e quajnë këtë një histori suksesi.

Posted in Uncategorized

Tuberkulozi në SHBA, në nivelin më të ulët

E Martë, 26 Mars 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ekspertët e quajnë këtë një histori suksesi.

Posted in Uncategorized

Pranvera dhe alergjitë

E Martë, 26 Mars 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ky lajm për miliona njerëz që vuajnë nga alergjitë, dhe lajmi është jo aq i mirë.

Posted in Uncategorized

Pranvera dhe alergjitë

E Martë, 26 Mars 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Ky lajm për miliona njerëz që vuajnë nga alergjitë, dhe lajmi është jo aq i mirë.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

March 2013
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031