Showing Archived Posts

  • Page 2 of 2
  • <
  • 1
  • 2

Shpresë e re për trajtimin e kancerit të trurit

E Diel, 07 Prill 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i vogël po nxit shpresa të mëdha për disa pacientë me një lloj shumë agresiv të kancerit të trurit.

Posted in Uncategorized

Shpresë e re për trajtimin e kancerit të trurit

E Diel, 07 Prill 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i vogël po nxit shpresa të mëdha për disa pacientë me një lloj shumë agresiv të kancerit të trurit.

Posted in Uncategorized

Pse vrapon, kur mjafton të ecësh?

E Premte, 05 Prill 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Vrapim apo ecje? Cila prej të dyjave është më mirë për shëndetin?

Posted in Uncategorized

Pse vrapon, kur mjafton të ecësh?

E Premte, 05 Prill 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Vrapim apo ecje? Cila prej të dyjave është më mirë për shëndetin?

Posted in Uncategorized

Fenomenet paranormale – imagjinatë apo realitet?

E Martë, 02 Prill 2013
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shikimi i një drite në tunel, ndjenja e kalimit në një tjetër realitet ose dalja nga trupi, janë tipare të fenomeneve komplekse të njohura si “përvojë pranë vdekjes”. Disa thonë se këto fenomene janë prodhime fiziologjike, të tjerë këmbëngulin ato se janë psikologjike.

Posted in Uncategorized
  • Page 2 of 2
  • <
  • 1
  • 2

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

April 2013
M T W T F S S
« Mar   May »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930