Showing Archived Posts

Heshtja

E Diel, 24 Maj 2015
Leave a comment

Heshtja ka energji si asnjë burim tjetër. Ajo ka fuqinë për t’i bërë njerëzit të mendojnë dhe veprojnë.

Tags: Posted in Psikologji

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

September 2019
M T W T F S S
« May    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30