Bizbize’de Buluşalım

Posted February 17th, 2011 at 5:34 am (UTC+0)
3 comments

Blog yazarı kimdir?

Özge Övün Sert Türkiye’de başladığı mesleki kariyerine 2002’den bu yana Amerika’nın Sesi’nde devam ediyor. Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon-Sinema bölümü mezunu olan Övün Sert, 2005’ten beri Tgrt Haber kanalında Pazar akşamları izleyicilerle buluşan Gündem programının yapımcılığını ve sunuculuğunu üstleniyor. Amerika’ya göç eden Türklerle ilgili sayısız program ve habere imza atan Özge Övün Sert, Gündem programında da Amerikalı Türklerin yaşamlarından kesitler sunuyor.

Neden “Bizbize”?

Amerika’nın tüm ırk, din, dil ve kültürden gelen insanların kaynaşarak tek bir kimlik altında birleştikleri bir buluşma noktası olduğuna inanan Özge, Bizbize’de bu buluşma noktasındaki Türklerin yaşamlarına ışık tutacak, yeni bir kuşakla birlikte oluşmaya başlayan Türk diyasporasını tanıtacak. Bizbize’de ayrıca Amerika’da seyahatten alışverişe, eğitim sisteminden yasal kurallara kadar birçok konuda bilgi bulabilirsiniz.

Bizbize herkesin bir şeyler paylaşabileceği bir blog sayfası. O nedenle tüm okuyucuların katkı, yorum ve eleştirilerini bekliyoruz.

3 responses to “Bizbize’de Buluşalım”

  1. Cok guzel olmus, ellerine saglik, basarilarinin devamini dilerim.

  2. Temel ARIŞ says:

    Amerika Birleşik Devletlerinde böyle bir site açmak çok yerinde olmuş. En azından kaynağından bazı bilgileri zamanında paylaşırız. Başarılarınızın devamını dilerim.
    Saygılarımla

  3. Alim Turnusol says:

    Maşallah kızım. Eline sağlık..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Özge Övün Sert

Özge Övün Sert 2003'ten bu yana Amerika'nın Sesi'nde muhabirlik ve televizyon sunuculuğu yapıyor. M.Ü. İletişim Fakültesi mezunu. Atlantik'in öbür yakasından haber veren sunucu ABD'deki Türk toplumunun da aktif bir üyesi. Ayrıca büyük hayallerin küçük adımlarla gerçeğe dönüşebileceğine inanıyor.

Blog Yazarı ve Mesajı