Gezin, fotoğraflayın, paylaşın :)

Posted April 15th, 2011 at 12:14 pm (UTC-5)
6 comments

 

Her gün birbirinden keyifli gezilerinin resimlerini, arkadaşlarınızla çektirdiğiniz anı karelerini yolluyorsunuz. Elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıyorum e-posta’larınızı. Yanıtlayamadıklarım da merak etmesinler, hepsi yerini alacak bu sayfalarda.

Resim göndermek için adresimi biliyorsunuz. Hala bilmiyorsanız da şu anda bir yere not etmemeniz için hiçbir neden yok 🙂

motosikletlikiz@gmail.com

İlk resim Türkiye’den… Sadullah, Denizli’deki Saklıgöl gezisinden bir resim göndermiş. Geziyi arkadaşlarıyla yapmış…

Sıradaki, blogun sadık okuyucularından Sercan’a ait. Yorumları okuyanlar Sercan’ın motosiklet aşkının boyutunu bilecekler. Hayalini kurduğu motosiklete “çok tatlı” dizeler yazabilen bir motosiklet tutkunu Sercan. 

Şimdilik fotoğrafı bir arkadaşının motosikletiyle. Blogun ilerleyen günlerinde kendi motoruyla resmini göreceğimize de eminim ama 🙂

Son olarak da “kışa veda” temalı fotoğraflar var. Yukarıdan aşağıya (ve soldan sağa) sırasıyla :

Teksas’ta “Yaz-kış motora biniyorum” diyen Bruce’un gönderdiği resim; Washington Eyaleti’nden (daha önce bir başka resmine yer verdiğim) Chris’in sevgili motoru; son olarak da Türkiye’den Kahraman’ın gönderdiği “kışa veda” fotoğrafı 🙂

 

Haftasonu “güzeeeeeeel güzeeeeeel” gezmeniz ve fotoğraflarınızı, yol anılarınızı buradan paylaşmanız umuduyla 😉

6 responses to “Gezin, fotoğraflayın, paylaşın :)”

 1. sercan2667 says:

  abla sana itafen yazdığın yorumlardan dolayı ve belki sana gelen binlerce fotografın arasından benimkileri yayımladığından dolayı sana binlerce milyonlarca kez teşekkür ediyorum..:)))

  • Motosikletli Kız says:

   Sevgili Sercan, olur mu öyle şey. Blogun sadık ve “hayli heyecanlı” bir okuyucusu olarak en doğal hakkın olduğunu düşünüyorum. Resimleri paylaştığın için teşekkürler 🙂

 2. sercan2667 says:

  saol abla footgraf makinasını hazırlıyorum yarın bi giriyim çıkıyım 2dk öğrenmiş rölü yapıyım..pazar günü de gerçeği var orda ciddi olayım azcık 2dakika :))

 3. sercan2667 says:

  hep biz hep biz olmazki :)) daha yaptığın binlerce km nin sadece 10 da 1 ni gördük ..foto açısından…bekliyoruz güzel fotolar..:))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MOTOSİKLETLİ KIZIN ÖZÜ


Merhaba,

Motosikletli Kız ben. Ya da ismimi bilmek isteyenler için, kısaca Selin… Yıllardır hem haber editörü olarak medyanın tozunu yutuyorum hem de iki teker üstünde yolların. Şimdilerde Amerika'da, televizyon habercisi olarak devam ediyorum macerama...

Her İstanbul mağduru gibi trafikten kurtulmak için bir helikopter almanın (!) en iyi alternatifinin ne olacağını düşündüğüm o günlerde aldım ilk motorumu.

11 yılda 4 motor, binlerce kilometre yol ve her aklıma düştüğünde yüzümde hınzır bir gülümsemeye yol açan milyon anıdan sonra hayalini kurduğum yollarda, Amerika’dayım. Rüzgarın bile farklı estiği dev kıtadaki uzun, upuzun yollarda…

Ağrı kesicim, heyecanım, kafam bozuk olduğunda derin bir nefesle düşüncesini içime çekmeye çalıştığım motorumla. Bir o kadar bildiğiniz ve bir o kadar bilmek isteyeceğiniz şeyi biriktirdim eteğimde. Paylaşmaya hazırım. Tüm rüzgar tutkunlarına, iki teker aşıklarına, motosiklet delilerine açık davet:

Gelin birlikte kaybolalım rüzgarın içinde…

motosikletlikiz@gmail.com

Sağlıklı Sürüş İçin Bilmeniz Gerekenler (1)

VİDEOLU YAZILAR :)

Amerika Yollarında (2)

Motorda Kolları Dinlendirmek

Amerika Yollarında (1)

Amerika Yollarında (3)

Motosikletli Kız Amerika'daki Fuarda

Reflektörleri Taktım, Sizin İçin Test Ettim ;)

İnterkom Almadan Bunu İzlemelisiniz

2014 The Washıngton Auto Show

Kask Hayat Kurtarabilir!

Motorda Dertler Nasıl Unutulur?

Motorla Amerika'da (2011'den Kalanlar)

Binlerce Motor Yollara Dökülürse!

Burada Sizin Yazı ve Fotoğraflarınız da Var!

Sizin Köşeniz

Bu Blogda Neler VAR Neler YOK?

*Bu blogun yazarının gözünde hiçbir motor (marka, cins, tür, yıl, renk, güç açısından) bir diğerinden üstün değil (Kabul edin her motor sahibine güzel gelir)

*Bu blogda Amerika VAR, Türkiye VAR. Bu ikisinden herhangi birinin yerden yere vurulmasına yer YOK.

*Bu blogda izlenimlere, araştırmaya ve zaman zaman şahsi fikirlere ve öykülere yer VAR. Dolayısıyla hiçbir fikre, yoruma katılmamak YOK.

*Bu blogda her türlü olumlu katkıya yer VAR. Motor tutkunlarının birbirini kırıp dökmesine izin YOK.

*Bu bloga her türlü eleştiriyi yöneltmeye hakkınız VAR. Ama ara sıra da olsa yapıcı olmayı unutmak YOK.

Not: Blog kuralları her an değişebilir. İtiraza yer YOK:)