Amerika Yollarında (2)

Posted August 13th, 2012 at 2:09 pm (UTC-5)
4 comments

 

Motosikletli Kız‘ın Amerika Yollarında macerası sürüyor. Gelin, bu kez birlikte başka bir rotaya, Maryland Eyaleti’nde bir yerlere gidelim 😉 Amerika Yollarında serisinin ilk videosunu da aşağıda bulabilirseniz. Olur ya kaçırdıysanız 😉

 

Amerika Yollarında (2)

Amerika Yollarında (1)

4 responses to “Amerika Yollarında (2)”

 1. ıcah liamsi namarhak says:

  yeni ve güzel yerler gördük. ve dahada görmeye devam edecegiz. doga harika görünüyor. ve evlerinde rengarenk görünütüleri çok hoş. hani herkesin bir rüyası ve hedefi vardır derler ya. iş hayatımın geregi olan özel ve tüzel ilişkilerimin dışında kalacak olan olan çok özel hayatımı ve çocuklarımın hayatını sürecegi yeni nesil bir kasaba planı için amerikanın kasabalarını olabildigince gezmem gerekecek.

  yeni ve güzel yerleri görmeyi özlemle bekleyecegiz. bakalım oralardan burlara nasıl bir rügar esecek. saygı ve sevgilerimle.

  not=hergün yarınları özlemle bekleyenlerin ve arzu edenlerin rüyası birgün gerçege dönüşürmüş.tabi bununda bir bedeli varmış. çok çalışmak ve iyi bir oyun oynamak.

 2. Nuri Öktem says:

  Selin blog’unu yeni keşfettim ve hayran kaldım. Motosiklet üzerine harika bir blog yapmışsın. Biz de Türkiye’de motor kullanan ve forumlarda bilgi alış verişi yapan, eğitime önem veren, motosikletle geziler düzenleyen bir grup motosiklet sever olarak bu çalışmanı alkışlıyoruz. Blog’u forum arkadaşlarımla da paylaştım. Artık takipçiniz.

  • Motosikletli Kız says:

   Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Amerika’daki iki teker üstünde maceralarım ağır adımlarla da olsa diğer motor tutkunlarına ulaşınca çok mutlu oluyorum. Forumunuzla paylaşmanız da ayrı bir gurur oldu benim için. Blog diyarlarına sık sık beklerim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MOTOSİKLETLİ KIZIN ÖZÜ


Merhaba,

Motosikletli Kız ben. Ya da ismimi bilmek isteyenler için, kısaca Selin… Yıllardır hem haber editörü olarak medyanın tozunu yutuyorum hem de iki teker üstünde yolların. Şimdilerde Amerika'da, televizyon habercisi olarak devam ediyorum macerama...

Her İstanbul mağduru gibi trafikten kurtulmak için bir helikopter almanın (!) en iyi alternatifinin ne olacağını düşündüğüm o günlerde aldım ilk motorumu.

11 yılda 4 motor, binlerce kilometre yol ve her aklıma düştüğünde yüzümde hınzır bir gülümsemeye yol açan milyon anıdan sonra hayalini kurduğum yollarda, Amerika’dayım. Rüzgarın bile farklı estiği dev kıtadaki uzun, upuzun yollarda…

Ağrı kesicim, heyecanım, kafam bozuk olduğunda derin bir nefesle düşüncesini içime çekmeye çalıştığım motorumla. Bir o kadar bildiğiniz ve bir o kadar bilmek isteyeceğiniz şeyi biriktirdim eteğimde. Paylaşmaya hazırım. Tüm rüzgar tutkunlarına, iki teker aşıklarına, motosiklet delilerine açık davet:

Gelin birlikte kaybolalım rüzgarın içinde…

motosikletlikiz@gmail.com

Sağlıklı Sürüş İçin Bilmeniz Gerekenler (1)

VİDEOLU YAZILAR :)

Amerika Yollarında (2)

Motorda Kolları Dinlendirmek

Amerika Yollarında (1)

Amerika Yollarında (3)

Motosikletli Kız Amerika'daki Fuarda

Reflektörleri Taktım, Sizin İçin Test Ettim ;)

İnterkom Almadan Bunu İzlemelisiniz

2014 The Washıngton Auto Show

Kask Hayat Kurtarabilir!

Motorda Dertler Nasıl Unutulur?

Motorla Amerika'da (2011'den Kalanlar)

Binlerce Motor Yollara Dökülürse!

Burada Sizin Yazı ve Fotoğraflarınız da Var!

Sizin Köşeniz

Bu Blogda Neler VAR Neler YOK?

*Bu blogun yazarının gözünde hiçbir motor (marka, cins, tür, yıl, renk, güç açısından) bir diğerinden üstün değil (Kabul edin her motor sahibine güzel gelir)

*Bu blogda Amerika VAR, Türkiye VAR. Bu ikisinden herhangi birinin yerden yere vurulmasına yer YOK.

*Bu blogda izlenimlere, araştırmaya ve zaman zaman şahsi fikirlere ve öykülere yer VAR. Dolayısıyla hiçbir fikre, yoruma katılmamak YOK.

*Bu blogda her türlü olumlu katkıya yer VAR. Motor tutkunlarının birbirini kırıp dökmesine izin YOK.

*Bu bloga her türlü eleştiriyi yöneltmeye hakkınız VAR. Ama ara sıra da olsa yapıcı olmayı unutmak YOK.

Not: Blog kuralları her an değişebilir. İtiraza yer YOK:)