Showing Archived Posts

Vaksina zgjat mbijetesën e pacientëve me kancer në mushkëri

E Premte, 21 Tetor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shkencëtarët mund të jenë një hap më afër zhvillimit të një vaksine kundër kancerit në mushkëri.

Posted in Uncategorized

Vaksina zgjat mbijetesën e pacientëve me kancer në mushkëri

E Premte, 21 Tetor 2011
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Shkencëtarët mund të jenë një hap më afër zhvillimit të një vaksine kundër kancerit në mushkëri.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

October 2011
M T W T F S S
« Sep   Nov »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31