Showing Archived Posts

Një kombinim barnash duket premtues kundër tumoreve të kancerit në gji

E Martë, 17 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Disa lajme të mira në luftën kundër kancerit të gjirit. Studimi i fundit vjen si një grusht i dyfishtë ndaj kësaj sëmundjeje. 

Posted in Uncategorized

Një kombinim barnash duket premtues kundër tumoreve të kancerit në gji

E Martë, 17 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Disa lajme të mira në luftën kundër kancerit të gjirit. Studimi i fundit vjen si një grusht i dyfishtë ndaj kësaj sëmundjeje. 

Posted in Uncategorized

Foshnjet mësojnë të flasin duke lexuar buzët

E Martë, 17 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri mbi këtë temë mund të ndihmojnë edhe për të diagnostikuar autizmin tek fëmijët.

Posted in Uncategorized

Foshnjet mësojnë të flasin duke lexuar buzët

E Martë, 17 Janar 2012
Leave a comment

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës Një studim i ri mbi këtë temë mund të ndihmojnë edhe për të diagnostikuar autizmin tek fëmijët.

Posted in Uncategorized

Rreth autorit

Rreth autorit

brainAstrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera.

Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

Kalendar

January 2012
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031